Hradec Králové

pátek 3.11.

Hradec Králové



Hlavní program
Doprovodný program








15:30 Prohlídka kina a promítací kabiny


16:00 Filmoviště - animační dílna










17:30 Nezávislé filmy I.

75 min, Velký sál


18:00 Jak vzniká dokument



Jonáš Vacek, Garsonka










19:00 Žánrový blok - drama



65 min, Garsonka

20:00 Nezávislé filmy II.

100 min, Velký sál




















sobota 4.11.



15:00 Filmoviště - animační dílna

15:30 Animované filmy pro děti

Runing Sushi, Jsme přeci lidi a další
16:00 Virtuální realita

80 min, Velký sál


16:30 Prohlídka kina a promítací kabiny




17:30 Nezávislé filmy III.

80 min, Velký sál


19:00 Jsem brána, jak se točí české sci-fi



Robin Kašpařík, Garsonka

20:00 Udílení ceny Vortex

Monika L. s kytarou

Milada 21:00 Žánrový blok - komedie

Drama, Česko, 2017, 130 min 60 min, Garsonka




22:45 Nezávislé filmy IV.

80 min, Velký sál



 

 

 

Pátek 3.11. HRADEC KRÁLOVÉ
17:30
Nezávislé filmy I.
Figura Štěpán uždil Drama 9
Darkroom Lukáš Marval Drama 13
The Mushroom Picker's Daughter Will Thomas Freeman Drama 9
Pure Sweetness Dave Lojek Komedie 8
Kopačky Martin Doležal Komedie 8
Trojče Petr Mašín Drama 11
Do hrobu David Bumbálek Thriller 15
Blok celkem: 73
20:00
Nezávislé filmy II.
Psi Páně aneb Sněz ten film Jonáš Vacek Dokument 70
KOŘENY Ondřej Martinec Dokument 13
Krčmov • Feldkretschen Lukáš Rybka Dokument 17
Blok celkem: 100
Sobota 4.11. HRADEC KRÁLOVÉ
17:30
Nezávislé filmy III.
4000 mil ke štěstí Philipp Nosák Dokument 31
MEZiPROSTOR Ondřej Martinec Dokument 7
Hlasy Vojtěch Landa Komedie 11
Syn Martin Chlup Drama 16
Jsem brána Robin Kašpařík Scifi 15
Blok celkem: 80
22:45
Nezávislé filmy IV.
Jsme přece lidi Jan Míka Animovaný 17
Loučení nad ránem Allan Šubert Thriller 15
FAE Jan Haluza Horor 15
Kyselý dech Lukáš Bulava Horor 36
Blok celkem: 83
Pátek 3.11. 19:00
Žánrový blok - drama
Ukradnutá Karin Kissová Drama 4
Stará mašina Radim Grzybek Drama 12
Žena s klavírem Josef Svoboda Drama 11
Mezi barvou a plátnem David Pirochta Drama 23
Void Jan Rajmont Drama 14
Blok celkem: 64
Sobota 4.11. 21:00
Žánrový blok - komedie
Teorie Pravděpodobnosti Samuel Saam Animovaný 12
Bio Martin Doležal Komedie 1
Samá kráva, samej vůl Štěpán Etrych Komedie 6
Smyčka Martin Bohadlo Komedie 9
Máme společnost Štěpán Etrych Komedie 7
Do Černoboru! Philipp Nosák Akční 6
Running Sushi Štěpán Etrych Animovaný 1
Vyprávění pana Petra Miloš Kameník Komedie 20
Blok celkem: 62